Nenaolejujelijuliekolejenaolejujikolejesám

23. january 2011 at 16:54 | Becky ❀
Hm tak vlasy, no. Tenhle článek bude nuda a pouze pro vlasofily. Bude tu pár keců, a pár přípravků, které používám. Takže se omlouvám stoupencům punk stylu s hlavou jako koleno (nežebysemnějacíchodili).

O tom, jak "šikovně" jsem si je naposledy obarvila jste se mohli dočíst na mém minulém blogu. Nejen z toho barvení ale i z častého mytí atd. atd mám celkem dost poškozené konečky (maximálně, mám ty nejroztřepenější vlasy na světě, o tom žádná). No a co s tím dělám? Dřív nic, teď už mi to dost leze na nervy, ale nejlepší (a nejpší taky nejlevnější) je, si dát každý večer na konečky olivový olej (můžete si ho dát i na celou hlavu a neručím za to že to dokonale vymyjete a nepůjdete do školy jako mastňák). Ráno ty konečky prostě opláchnete, a pokud si ráno umýváte hlavu, ještě líp.

Taky jsou fajn kondicionéry- já používám TONI&GUY kondicionér na tmavě hnědé vlasy (ale píše se tam že to můžete plácat na všechny hnědý vlasy ale peroxidkám bych to neradila, fakt to trochu barví :D). Je sice poněkud dražší- plná cena je 280, ale já ho sehnala v douglasu za 160 což už není zas tak hříšná suma. Za kvalitu se hold platí.

Dál používám na vlasy (neasi, na zadek) jakejsi sprej. Nechci dělat chytrou, že vím jak se tomu říká, ale popravdě to, že je to regenarační balzám, jsem si přečetla až teď, když vidím tu fotku...

Od L'oréalu jsem měla spousty přípravků, a jesli hledáte kvalitu za dobrou cenu, tradá. Tenhle ten sprej (regenerační balzámblabla) patří do řady total repair (pro poškozené vlasy), ze které mám taky masku, ale tu jsem nestihla vyfotit. Po prvním použití jsem zpozorovala jen lepší strukturu vlasů (hebkost, lepší konečky a takovýty kecy), ale když jej budete používat pravidelně, kvalita vlasů se zlepší určitě, vlasy jsou odolnější- což zrovna teď když nám zamrzají uši je celkem fajn.(ten sprej stál kolem devadesáti kaček a vydrží celkem dlouho) 

Ovšem to nejdůležitější ze všeho, je kvalitní šampon, bohužel já svého šampiona ještě nemám. Stále bádám ve všech možných značkách a řadách ale ten absolutně nejlepší..třeba ani není. Shauma je dobrá, to jo (ale pak to přece nebudete vy, ale vaše shauma!), L'oreal je fajn, mezitím asi největší favorit. Co bych ještě chtěla říct je, že jsem odzkoušela celou řadu Syoss (takovýtynovýšampony) výrobků, a nezdají se mi nijak odlišné- jakože lepší, akorát jsou dražší. 

A toť asi vše, doufám že si teď dete olejovat vlasy a vzdávat hold zdravým kadeřím.
 

1 person judged this article.

Comments

1 Daa Daa | Web | 23. january 2011 at 18:07 | React

Super blog!

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement