looklet, boty, boty a zase boty

20. january 2011 at 11:51 | Becky
Ha. Jelikož jsem nyní skoro právoplatnou studentkou Coolness Academy, přináším vám svůj domácí úkol z Výtvarky. Chtěla jsem aby moje supermodelína vypadala tak trochu školácky a uniformácky, sice to není přesně co jsem chtěla, ani to není natolik minimalistické jak jsem chtěla, ale nejsem nespokojená (možná proto že mám navlas stejný kabát, šál a nadkolenky :P) jo a mám dvě verze :D

{Mám dvě verze (první výše) druhá zde nebo taky pod perexem}

ty skvělé boty s klínem (wedges) od Chloé se mi moc zamlouvají, fakticky se mi líbí, jenže prakticky tohle není zrovna ten typ bot ve kterých bych mohla tancovat hulahop a nechytala u toho závratě. (více o botech a zase jiných botech, pod perexem)


Na podpatky jsem zvyklá, ale na vyšší platformy moc ne, já vím že to není zas tak velký rozdíl, ale už to vidím, budu se v tom klátit jako větev zmítaná bouří nebo tak něco. A navíc při faktu že většina chodníků jsou samá džuzna... Stejně bych si je koupila kdybych je někde nalezla tak do dvou tisíc, jsou krásný a i kdybych si měla zpřelámat všechen ten zbytek kostí v těle, mít je doma, suchý nezůstanou.

{druhá verze outfitu je obdobná, pouze jsem zvolila jinou sukni, boty a kabát}

oproti tomu boty na druhém outfitu (h&m) mají podpatek nízký a tlustý. Takhle na obzázcích vypadají obě boty trochu hamatně, na noze ale podle mně zase skvěle.

oproti tomu boty na druhém outfitu (h&m) mají podpatek nízký a tlustý. Takhle na fotce níž vypadají obě boty trochu hamatně, na noze ale podle mně zase skvěle.

Boty tohoto typu (kožené, vysoké, teplé, hnědé a takdál :D) jsem hodně viděla u bati na kolekci podzim/zima 2010 například tady.  Moje Baťa oblíbenkyně jsou ale jednoznačně tyhle, můžete je vidět i na fotce níže, která je od české blogerky z cupofstyle.

 

1 person judged this article.

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Advertisement