January 2011

Blábláblá

30. january 2011 at 18:46 | Becky ❀
Vždycky jsem chtěla mít super skvělej fashion blog, spoustu čtenářů, plno MÝCH fotek, MNĚ v MÝCH outfitech s MÝMA skvělýma jeffrey campbel botama (děsně namyšlený ale děsně autorský :D). Ale jaksi se to nekoná, ani blog, ani ty boty. Nevím asi se musíte hubení narodit, nebo je to prostě dobrá konstelace hvězd, že zhubnete, nebo přestanete být tak zas*aně líní jako já. Dobře pět kilo dolů a je to okay. Kdo by nechtěl nohy jako malíčky? :D

Ale vlastně jsem ten blog chtěla hlavně pro to, aby mně jednoho krásného dne zázračně pozvali do HM showroomu. Nemyslíte taky že ta nová květinová Hm kolekce je naprosto oduševnělá, naprosto ženiální a naprosto dokonalá? jedna z nejlepších co zatím stihlo oko mé, divně zelenavé spatřit. 

No a vidíte mektám tady. Jak jsem chtěla :D nepočítám s tím že by to někdo celé pročetl a kdyby ano, napiště, udělám si seznam a naprosto nezaujatě budete mými favority. tramtará, teď minipřehlídka fotek pořízených včera u babičky ubušínkové - doopravdy se nejmenuje ubušínková ale bydlí v prdelí lhotě- Ubušínku, tak jí říkáme ubušínková- ta druhá je kamínková a taky jen protože bydlí na Kamínkách.. dost o mé babičce, teď fotky.pan perexík byl moc hodný a tudíž si zaslouží onen slavnostní klik, totiž váš klik, hehe.


Palmy

29. january 2011 at 18:17 | Becky ❀
Upravila jsem jednu fotku z prázdnin, nesvítilo slunko, takže barvy stály za prc. No, odvařená z toho nejsem, špatné to taky není, posuďte sami, já musím čůrat.


možná je to trochu moc přebarvený nebo já nevím. Ale teď už fakt musím, můj minimočáček nezvládá.

looklet

29. january 2011 at 12:00 | Becky ❀
Přidávám svoje staré/nové (spíš nové) "výtvory" z lookletu :)
-ta poslední je zase úkol do coolness academy na téma "fialové rande na manhattanu". Nějaké objektivní názory? :D 

Maybe

29. january 2011 at 10:49 | Becky ❀
Omlouvám se že poslední dobou (vlastně pořád) tu není moc článků, kde je více než deset vět. A taky že jsou mírně povrchní. Víte, přidávání obrázků je mnohem jednoduší než mektání blbostí tak, aby to dávalo smysl. 


K fotkám- první- moje tlustá tlapa s mounejbližší kamarádkou sovicí. Druhá- hokuspokus. nakonec to vypadá tak, jakože ukazuu svou přerostlou ofinu. Třetí- ten svetřík vpravo už mám, a i bez toho bílýho pípadla :D (to vlevo vypadalo jako pyžamo, ale barvu to mělo pěknou.. škoda.


Random

28. january 2011 at 18:53 | Becky ❀neříkám že umím fotit, ale pokusy se taky počítají, ne? První makrofotka je jakási flóra vysočinských vrchovin (vymyslela jsem nové pohoří!) druhá-dva chlípáci na výletě (jávlevo), třetí je jakási kaplička v řecku, zaujaly mne ty kamínky tam:))

Hello, prague!

27. january 2011 at 19:04 | Becky ❀
Měla bych jet příští víkend do prahy, prosím matinko, buď ke mně shovívavá! A proč tam tak moc chci? Za svou milovanou Alinkou a na výstavu Play (klikněte na odkaz) je interaktivní, tvořivá, zábavná a skvělá, vstupné 150 kačekčeských! Prahu miluju, obchody, možnosti, vzpomínky, starbucks))
{foceno v létě, milovanou terinkou}
{ten jogurt nebyl dobrej, zůstaňme u latéčka}

AAAA, já se taak těším! V praze jsem nebyla skoro od prázdnin a už mi to chybí. Chybí mi Alinka, nakupování s Terkou, nemocná Lí, šílená Vanessa. Orloj jsem neviděla ani nepamatuju :D


who already own this land?

26. january 2011 at 19:32 | Becky ❀
{bez komentáře, radši}

{tohle je fotka mne s maličkostí jedné milované existence}

NY fashionweek

26. january 2011 at 18:35 | Becky ❀

Zase interiér, tentokrát pracovny

26. january 2011 at 15:08 | Becky ❀

ruuuuesongofstyle

4754617351_826b54bc45_z

bertelson-bookshelf1

Some last art

24. january 2011 at 7:00 | Becky ❀
Nejsem žádná skvělá fotografka. Nejsem ani skvělá co se týče veškerých výtvarných čiností. Nejsem skvěle krásná. Nemám skvělou postavu. Jsem hříšně průměrná. Nechcete mně jako domácího mazlíčka?

Pár průměrných fotografií (scanner nemám, ten mají jenom nadprůměrní) mých průměrnýchh (místy podprůměrných) kreseb.

{až si koupím tu kaligrafickou špičku, bude to perem}
{to měla bejt svůdná černoška s útlým krkem.}
{musím se již podruhé pochlubit svou neláskou k uhlu}
{jedna herečka s nádhernou mezerou mezi zubama. Bez mezery}

Teď vám věnuji jedno průměrné ahoj a jdu spát (navždycky, jako šípRůža)
jo a nečekejte ode mně nějaký přehršel tvorby, nemám čas ani si ostříhat nehty (koušu si je, fuj)


Lepím, lepíš, lepíme

23. january 2011 at 18:37 | Becky ❀

Jedna z mnoha mých úchylek je oblepování. Sešitů, krabic a tak. A chci vám jednu z těch oblepeností představit (moje oblíbenkyně)

{dejme tomu že zepředu}
{a dejme tomu že zezadu -popravdě nějak ty strany nerozlišuju}
{já vím že už byla na minulém blogu, ale mezi tyhle oblepenosti patří}

Mám ráda obrázkové články.. vy ne? smůla.
P.S. proč mají všichni MOJE povlečení??! :D:D
P.S.2: začněte si zvykat na fotky na mé posteli (soukromý fotoateliér nevlastním)

Nenaolejujelijuliekolejenaolejujikolejesám

23. january 2011 at 16:54 | Becky ❀
Hm tak vlasy, no. Tenhle článek bude nuda a pouze pro vlasofily. Bude tu pár keců, a pár přípravků, které používám. Takže se omlouvám stoupencům punk stylu s hlavou jako koleno (nežebysemnějacíchodili).

O tom, jak "šikovně" jsem si je naposledy obarvila jste se mohli dočíst na mém minulém blogu. Nejen z toho barvení ale i z častého mytí atd. atd mám celkem dost poškozené konečky (maximálně, mám ty nejroztřepenější vlasy na světě, o tom žádná). No a co s tím dělám? Dřív nic, teď už mi to dost leze na nervy, ale nejlepší (a nejpší taky nejlevnější) je, si dát každý večer na konečky olivový olej (můžete si ho dát i na celou hlavu a neručím za to že to dokonale vymyjete a nepůjdete do školy jako mastňák). Ráno ty konečky prostě opláchnete, a pokud si ráno umýváte hlavu, ještě líp.

Taky jsou fajn kondicionéry- já používám TONI&GUY kondicionér na tmavě hnědé vlasy (ale píše se tam že to můžete plácat na všechny hnědý vlasy ale peroxidkám bych to neradila, fakt to trochu barví :D). Je sice poněkud dražší- plná cena je 280, ale já ho sehnala v douglasu za 160 což už není zas tak hříšná suma. Za kvalitu se hold platí.

Dál používám na vlasy (neasi, na zadek) jakejsi sprej. Nechci dělat chytrou, že vím jak se tomu říká, ale popravdě to, že je to regenarační balzám, jsem si přečetla až teď, když vidím tu fotku...

Od L'oréalu jsem měla spousty přípravků, a jesli hledáte kvalitu za dobrou cenu, tradá. Tenhle ten sprej (regenerační balzámblabla) patří do řady total repair (pro poškozené vlasy), ze které mám taky masku, ale tu jsem nestihla vyfotit. Po prvním použití jsem zpozorovala jen lepší strukturu vlasů (hebkost, lepší konečky a takovýty kecy), ale když jej budete používat pravidelně, kvalita vlasů se zlepší určitě, vlasy jsou odolnější- což zrovna teď když nám zamrzají uši je celkem fajn.(ten sprej stál kolem devadesáti kaček a vydrží celkem dlouho) 

Ovšem to nejdůležitější ze všeho, je kvalitní šampon, bohužel já svého šampiona ještě nemám. Stále bádám ve všech možných značkách a řadách ale ten absolutně nejlepší..třeba ani není. Shauma je dobrá, to jo (ale pak to přece nebudete vy, ale vaše shauma!), L'oreal je fajn, mezitím asi největší favorit. Co bych ještě chtěla říct je, že jsem odzkoušela celou řadu Syoss (takovýtynovýšampony) výrobků, a nezdají se mi nijak odlišné- jakože lepší, akorát jsou dražší. 

A toť asi vše, doufám že si teď dete olejovat vlasy a vzdávat hold zdravým kadeřím.

titulek článku je povinná položka

23. january 2011 at 15:49 | Becky ❀
Hele, zpočátku jsem si myslela, že mi bude vadit malá návštěvnost, protože přecejenom, ta malá chtivá dušička, chce být oblíbená. Ale nakonec.. mi to takto vyhovuje. Blog o všem co mám ráda, sem tam moje hlemzy, obrázky co mně inspirují a návštěvnost nepřesahující deset lidí denně. Takové útulné, miloučké, moje :)) 

Dál jsem se chtěla zeptat, co by jste tu chtěli mít, ale nakonec to neudělám, nemělo by to efekt, protože tot u nikdo nekomentuje :D A tak si sem budu přidávat co mně napadne:)

(jo a ještě něco, moje grafika tu nejspíš nebude, čekejte spíš skicy, fotky, a blbosti. Na grafiku je tu blog, jehož jsem čestnou spoluadminkou- layfor:))
P.S.: za několiksetmálo minut (plus v příštích dních) očekávejte pár fotek, možná článek na téma vlasová kosmetika, možná něco z mého šatníku, možná pár keců a fotek a tak.

Adieu,


Dnešní inspirace :)

21. january 2011 at 18:18 | Becky ❀
Doufám, že jsem vás inspirovala k něčemu děsně happy,

Vysněný interiér? taknějak

21. january 2011 at 11:53 | Becky
Dnešní článek bude sloužit pouze k inspiraci, a je to výčet fotek ložnic, obýváků atd. Já osobně upřednostňuji tento styl, co se týče interiéru veškerá minimalistika jde stranou. Mám ráda prosvětlené pokoje, spousty a spousty obrazů a designově zajímavé prvky. 

Screen shot 2011-01-12 at 8.22.43 PM

looklet, boty, boty a zase boty

20. january 2011 at 11:51 | Becky
Ha. Jelikož jsem nyní skoro právoplatnou studentkou Coolness Academy, přináším vám svůj domácí úkol z Výtvarky. Chtěla jsem aby moje supermodelína vypadala tak trochu školácky a uniformácky, sice to není přesně co jsem chtěla, ani to není natolik minimalistické jak jsem chtěla, ale nejsem nespokojená (možná proto že mám navlas stejný kabát, šál a nadkolenky :P) jo a mám dvě verze :D

{Mám dvě verze (první výše) druhá zde nebo taky pod perexem}

ty skvělé boty s klínem (wedges) od Chloé se mi moc zamlouvají, fakticky se mi líbí, jenže prakticky tohle není zrovna ten typ bot ve kterých bych mohla tancovat hulahop a nechytala u toho závratě. (více o botech a zase jiných botech, pod perexem)

blabla

19. january 2011 at 16:55 | Becky

Áno, sem Becky z layfor.blog.cz a toto by měl být (konečně) můj osobní blog, pokud možno bez slídění mé sestry.